Strona Główna Akredytacje Regulamin Archiwum Media

Siatkarka Roku
Zobacz »
Siatkarz Roku
Zobacz »
Trener Roku
Zobacz »
Debiut Roku
Zobacz »
Drużyna Roku
Zobacz »
Drużyna Siatkówki Plażowej Roku
Zobacz »
Najsympatyczniejsza Siatkarka Roku
Zobacz »
 

Trener Roku


Jacek Nawrocki

Przez długie lata był w cieniu innych trenerów prowadzących PGE Skrę Bełchatów. Po odejściu Daniela Castellani'ego do pracy z reprezentacją Polski, Nawrocki został pierwszym szkoleniowcem Skry i doskonale radzi sobie na tym stanowisku. Poprowadził zespół do mistrzostwa Polski 2010, brązowego medalu Ligi Mistrzów oraz klubowego wicemistrzostwa świata w Katarze, gdzie od jego podopiecznych lepsze było tylko fenomenalne włoskie Trentino.

Laureat

Bogdan Serwiński

Wraz ze swoją drużyną od kilku lat nie schodzi poniżej określonego wysokiego poziomu. Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyny są od lat wymieniane w gronie faworytek rozgrywek PlusLigi Kobiet. Po twardej walce zdobyły wicemistrzostwo Polski. Bogdan Serwiński odnosi również sukcesy na polu menadżersko-organizacyjnym. Dzięki niemu z klubem związani są poważni sponsorzy, którzy zdecydowali się inwestować w siatkówkę kobiet. Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna gra w Lidze Mistrzyń i można być przekonanym, że dostarczy jeszcze kibicom wielu emocji.

Wiesław Popik

Jeszcze w 2000 roku był zawodnikiem. Kilka lat później jako młody trener wprowadził zespół BBTS Siatkarz-Original Bielsko-Biała do Ligi Siatkówki Kobiet. Pracował w innych klubach kobiecej i męskiej ekstraklasy. W trakcie sezonu 2008/09 został pierwszym szkoleniowcem Stali Mielec i po barażach z Calisią Kalisz oraz Piastem Szczecin utrzymał ten zespół w PlusLidze Kobiet. W sezonie 2009/10  rozpoczął pracę z ówczesnym beniaminkiem ekstraklasy - Organiką Budowlanymi Łódź, z którą w 2010 zdobył Puchar Polski.

Andrzej Piotrowski

Trener kadry narodowej kadetów i juniorów w siatkówce plażowej. Szkoleniowiec, który w ostatnim sezonie wszystko, czego dotknął zamieniał na złoto. Jego podopieczni Kantor-Łosiak zdobyli złoty medal ME-U20 we Włoszech oraz złoty medal MŚ-U19 w Portugalii. W latach 2005 – 2008 był trenerem w klubie  UKS SMS ŁÓDŹ, a od 2008 do chwili obecnej trener piłki plażowej SMS Łódź. Poza imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej trzeba dodać sukcesy w kraju jego podopiecznych - mistrzostwo Polski juniorów oraz mistrzostwo Polski kadetów.

Sławomir Robert

W 2010 roku o sukcesach jego zawodników słychać było wiele. Polskie pary są bliskie historycznego startu w igrzyskach olimpijskich w Londynie. Fijałek i Prudel po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki plażowej stanęli na podium turnieju SWATCH FIVB World Tour. Jest bardzo ceniony zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wraz ze swoimi podopiecznymi może pochwalić się licznymi osiągnięciami, pozostając przy tym człowiekiem bardzo skromnym. Wcześniej sam był zawodnikiem - grał w AZS AWF Warszawa.

Sponsor Tytularny Organizatorzy Partnerzy Patron Radiowy
Copyright © by Siatkarskie Plusy