Strona Główna Akredytacje Regulamin Archiwum Media

Siatkarka Roku
Zobacz »
Siatkarz Roku
Zobacz »
Trener Roku
Zobacz »
Debiut Roku
Zobacz »
Drużyna Roku
Zobacz »
Drużyna Siatkówki Plażowej Roku
Zobacz »
Najsympatyczniejsza Siatkarka Roku
Zobacz »
 

Drużyna Siatkówki Plażowej Roku


Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel

Para Fijałek/Prudel zdobyła w roku 2010 pierwszy historyczny medal w imprezie seniorskiej - brązowy medal w turnieju z cyklu Swatch FIVB World Tour w Marsylii w Siatkówce Plażowej. Złoci medaliści ME U-23 z roku 2008 zakończyli sezon na miejscu 9. w rankingu World Tour. Póki co najlepsza polska para siatkówki plażowej.

Laureaci

Daria Paszek / Renata Bekier

Daria Paszek i Renata Bekier w roku 2010 mogą pochwalić się brązowym medalem Mistrzostw Europy do lat 20. Warto podkreślić, że w 2009 duet ten zakończył rywalizację najlepszych par Starego Kontynentu także na trzecim miejscu – lokata sprzed roku została więc obroniona. Daria i Renata są ponadto tegorocznymi Mistrzyniami Polski Juniorek, a w Mistrzostwach Polski Seniorek zajęły piąte miejsce.

Michał Kądzioła / Jakub Szałankiewicz

Do udanych rok 2010 niewątpliwie zaliczą Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz, którzy na juniorskich imprezach mistrzowskich zdobyli wszystko, co było do zdobycia. Są złotymi medalistami mistrzostw świata U-19 i U-21, mistrzami Europy U-18, dwukrotnymi  mistrzami Europy U-20, a w 2010 roku dorzucili do swojej kolekcji tytuł mistrzów Europy U-23. Więcej jako juniorzy już nie osiągną, przed nimi jednak jeszcze długa kariera seniorska.

Piotr Kantor / Bartosz Łosiak

Jedna z najbardziej obiecujących par siatkówki plażowej. Złoci medaliści Mistrzostw Świata do lat 19, złoci medaliści Mistrzostw Europy do lat 20, Mistrzowie Polski juniorów. Wszystkie te osiągnięcie miały miejsce tylko w 2010 roku. Warto przypomnieć, że rok wcześniej zostali Mistrzami Europy do lat 18.

Damian Wojtasik / Rafał Szternel

Damian Wojtasik i Rafał Szternel znaleźli się w gronie medalowych par w roku 2010. Duet ten okazał się najlepszy w Mistrzostwach Polski Seniorów w Siatkówce Plażowej, a podczas turnieju CEV Satellite w Lozannie Wojtasik i Szternel zdobyli brązowe medale. Ponadto, para zajęła trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata w Turcji.

Sponsor Tytularny Organizatorzy Partnerzy Patron Radiowy
Copyright © by Siatkarskie Plusy