Strona Główna Akredytacje Regulamin Archiwum Media

Siatkarka Roku
Zobacz »
Siatkarz Roku
Zobacz »
Trener Roku
Zobacz »
Debiut Roku
Zobacz »
Drużyna Roku
Zobacz »
Drużyna Siatkówki Plażowej Roku
Zobacz »
Najsympatyczniejsza Siatkarka Roku
Zobacz »
 

Najsympatyczniejsza Siatkarka Roku

Nagroda specjalna słuchaczy Radia ZET

Skomentuj swój głos i wygraj netbooka z Radiem ZET
      


Anna Werblińska

Pewny punkt drużyny Jerzego Matlaka w trakcie Mistrzostw Świata 2010. Siatkarka grająca w BKS Aluprof Bielsko-Biała na pozycji przyjmującej. Zdobywczyni srebra na ME Kadetek i brązu na MŚ Kadetek, złota na ME Juniorek oraz brązu MŚ Juniorek. Do kadry seniorek trafiła w 2006 roku, otrzymując powołanie z rąk Andrzeja Niemczyka. Jest brązową medalistką ME Kobiet (2009). Do sukcesów krajowych Anny werblińskiej należy zaliczyć tytuł Mistrzyni Polski oraz dwukrotny tytuł zdobywczyni Puchar Polski. Uznawana za liderkę na boisku. Prywatnie mówi o sobie, że ma silny charakter, ale że da się z nią dogadać:-)

Laureatka

Ola Jagieło

Siatkarka roku w plebiscycie Siatkarskie Plusy 2009. Dwukrotnie zdobyła złoty medal mistrzostw Europy (w 2003 oraz 2005), a w 2009 razem z kadrą Jerzego Matlaka zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy. Od 2007 występuje w barwach Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyny.

Katarzyna Gajgał

Podstawowa środkowa reprezentacji Polski oraz klubu Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Popularny „Misiek” ma już na swoim koncie złote medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, srebrny medal z Uniwersjady w Izmirze (2005) oraz brązowy medal na Mistrzostwach Europy w 2009 r. Obecnie nikt nie wyobraża sobie składu reprezentacji Polski bez Katarzyny Gajgał.

Mariola Zenik

Jedna z najlepszych libero świata, mistrzyni Polski w sezonie 2007/2008, 2008/2009 z drużyną z Muszyny, podstawowa zawodniczka Reprezentacji Polski Kobiet.

Joanna Kaczor

Siatkarka reprezentacji Polski i Muszynianki Fakro Muszyny, występująca na pozycji przyjmującej lub atakującej. Przez kilka lat uczyła się i trenowała w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski wybrała ofertę pierwszoligowej Gwardii Wrocław. Wraz z tym klubem awansowała do PlusLigi Kobiet, a jej dobrą grę dostrzegł Marco Bonitta.

Sponsor Tytularny Organizatorzy Partnerzy Patron Radiowy
Copyright © by Siatkarskie Plusy