Strona Główna Akredytacje Regulamin Archiwum Media

Siatkarka Roku
Zobacz »
Siatkarz Roku
Zobacz »
Trener Roku
Zobacz »
Debiut Roku
Zobacz »
Drużyna Roku
Zobacz »
Drużyna Siatkówki Plażowej Roku
Zobacz »
Najsympatyczniejsza Siatkarka Roku
Zobacz »
 

Debiut Roku


Zbigniew Bartman

W sezonie 2007/2008 bronił barw tureckiego Halkbank Ankara, z którym zdobył wicemistrzostwo kraju, obecnie zawodnik drużyny Domex Tytan AZS Częstochowa, czołowa postać młodego pokolenia siatkarzy, nadzieja Reprezentacji Polski.

Laureat

Agnieszka Bednarek

Niewątpliwe odkrycie sezonu 2007/2008 Ligi Siatkówki Kobiet. Przebojem wdarła się do kadry zdobywając uznanie w oczach selekcjonera  Marco Bonnity. Jedna z podstawowych środkowych reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Piotr Nowakowski

Debiutant w zespole Wkręt – Met Domex AZS Częstochowa w sezonie 2007/2008 Polskiej Ligi Siatkówki, zdobywca Pucharu Polski Mężczyzn 2008, wicemistrz Polski 2007/2008, w sezonie 2007/2008 debiutował w kadrze Reprezentacji Polski Seniorów.

Joanna Kaczor

Siatkarka reprezentacji Polski i Muszynianki Fakro Muszyny, występująca na pozycji przyjmującej lub atakującej. Przez kilka lat uczyła się i trenowała w Stanach Zjednoczonych. Po zakończonym sezonie postanowiła wrócić do Polski i wybrała ofertę pierwszoligowej Gwardii Wrocław. Wraz z tym klubem awansowała do PlusLigi Kobiet. Kaczor była jedną z największych gwiazd I ligi, a jej dobrą grę dostrzegł Marco Bonitta.

Michał Kądzioła / Jakub Szałankiewicz

Młodzi i zdolni siatkarze plażowi, zajęli I miejsce na ME do lat 20, IX miejsce w turnieju World Tour w Barcelonie.

Sponsor Tytularny Organizatorzy Partnerzy Patron Radiowy
Copyright © by Siatkarskie Plusy